Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Libyan Princess

Nový luxusní hotel Libyan Princess stojí na okraji městečka Paleochora u místní komunikace nedaleko oblázkové pláže v oblasti jihozápadní Kréta. Na pláž se dostanete pohodlně za pár minut. Centrum městečka je také nedaleko. Pokoje v hotelu Libyan Princess jsou vybaveny koupelnou s vanou s jacuzzi nebo masážní sprchou, TV/SAT, centrální klimatizací, která se dá ovládat, malou chladničkou, sejfem, kávovým setem, fénem a připojením na internet (kabel).

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Libyan Princess:

Nový luxusní hotel Libyan Princess stojí na okraji městečka Paleochora u místní komunikace nedaleko oblázkové pláže v oblasti jihozápadní Kréta. Na pláž se dostanete pohodlně za pár minut. Centrum městečka je také nedaleko.

Ubytování:

V přízemí menšího jednopatrového hotelu Libyan Princess je prostorná hala s recepcí, restaurací s terasou s výhledem k bazénu, barem, malým obchodem se suvenýry, internetovým koutkem (za poplatek). Ve středu atriového hotelu je bazén s lehátky a slunečníky. Ve společenských prostorách je Wi-Fi. Prostorné balkóny pokojů směřují do ulice, do hor a k bazénu. Pokoje v hotelu Libyan Princess jsou vybaveny koupelnou s vanou s jacuzzi nebo masážní sprchou, TV/SAT, centrální klimatizací, která se dá ovládat, malou chladničkou, sejfem, kávovým setem, fénem a připojením na internet (kabel). V hotelu je 1 suita (na vyžádání) s ložnicí a obývacím pokojem s rozkládacím gaučem (2 další lůžka). V suitě je navíc DVD přehrávač a psací stůl. V hotelu Libyan Princess lze vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Další vybavení hotelu:

Fitness, za poplatek: sauna, masáže, jacuzzi, manikúra, pedikúra, kosmetika. Je zde prostor pro pořádání společenských akcí a mítinků. Pod hotelem je uzavřené parkoviště (za poplatek).

Stravování:

Bohatá snídaně formou bufetu, večeře je s obsluhou - výběr z jídelního lístku (3 chody). Hodnocení: menší luxusní hotel, který je jediný 5* hotel v Paleochoře, bude vyhovovat i náročným klientům.

Vzdálenost od pláže:

Cca 100 m. Vzdálenost od centra: cca 200 m.

Kapacita

2 - 3 lůžka s polopenzí

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.