Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Krétě: Lisa Mari ***

Středisko: Bali, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Lisa Mari

Jednoduchý hotel Lisa Mari skládající se z několika budov uprostřed zahrad se nachází nedaleko pláže v letovisku Bali, kde je spousta obchodů, restaurací, taveren, barů a možnost večerního vyžití. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je cca 50 km a vzdálenost od města Rethymno cca 25 km.

Vybavení hotelu Lisa Mari

Hotel Lisa Mari s přátelskou atmosférou disponuje 75 pokoji v 5 budovách a nabízí svým hostům restauraci a snack bar. Ve venkovním areálu se nachází opalovací terasa, sladkovodní bazén s dětským bazénem a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky jsou Vám k dispozici zdarma, na pláži za poplatek. Dále recepce, trezory, místnost se SAT TV, restaurace (50 m přes cestu od hotelu), bar, snack bar, bar u bazénu, bazén, vodní sporty na pláži (500 m).

Ubytování

Hotel Lisa Mari nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, TV, ledničkou a balkónem nebo terasou. Klimatizace a trezor za poplatek (dle CK).

Pro děti

dětský bazén, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Pláž

Hotel LIsa Mari leží cca 200 m od pláže. lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vodní sporty za poplatek

Strava

dle CK, All inclusive: bufetové snídaně (07:30 – 09:30), bufetové obědy (13:00 – 14:00), bufetové večeře 19:30 – 21:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje, odpolední čaj/káva (17:30 – 18:00), bar u bazénu (10:30 – 18:00), koktejl bar (18:00 – 23:00).

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.