Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lito

Malý rodinný hotel na Krétě umístěn v mírném svahu, v klidném prostředí, obklopen rozsáhlou zahradou. Z hotelu Lito je nádherný panoramatický výhled na záliv Mirabello. Centrum městečka Agios Nikolaos je vzdáleno cca 2 km. Hotel není vhodný pro rodiny s malými dětmi a osoby s omezenou pohyblivostí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Lito, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Lito

Malý rodinný hotel Lito je umístěn v mírném svahu, v klidném prostředí, obklopen rozsáhlou zahradou. Z hotelu je nádherný panoramatický výhled na záliv Mirabello. Centrum městečka Agios Nikolaos je vzdáleno cca 2 km. Hotel není vhodný pro rodiny s malými dětmi a osoby s omezenou pohyblivostí. V roce 2016 hotel změnil vlastníka a nabzíí se jako Meliti (Lito).

Vybavení hotelu

Vstupní hala s menší recepcí, restaurace na terase s výhledem na moře, bar, snack bar, TV místnost a bazén s terasou na opalování - u bazénu k dispozici slunečníky a lehátka.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, lednicí, klimatizací (za popl.) a balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci (za popl.). Jednolůžkové pokoje jsou v hotelu Lito bez výhledu na moře.

Pláž u hotelu Lito

Menší písčitá pláž s oblázky s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu. Na pláži lehátka a slunečníky (za poplatek).

Stravování

Dle CK, Formou all inclusive zahrnující plnou penzi fomou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje domácí výroby.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.