Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Lito

Malý rodinný hotel na Krétě umístěn v mírném svahu, v klidném prostředí, obklopen rozsáhlou zahradou. Z hotelu Lito je nádherný panoramatický výhled na záliv Mirabello. Centrum městečka Agios Nikolaos je vzdáleno cca 2 km. Hotel není vhodný pro rodiny s malými dětmi a osoby s omezenou pohyblivostí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Lito

Malý rodinný hotel Lito je umístěn v mírném svahu, v klidném prostředí, obklopen rozsáhlou zahradou. Z hotelu je nádherný panoramatický výhled na záliv Mirabello. Centrum městečka Agios Nikolaos je vzdáleno cca 2 km. Hotel není vhodný pro rodiny s malými dětmi a osoby s omezenou pohyblivostí. V roce 2016 hotel změnil vlastníka a nabzíí se jako Meliti (Lito).

Vybavení hotelu

Vstupní hala s menší recepcí, restaurace na terase s výhledem na moře, bar, snack bar, TV místnost a bazén s terasou na opalování - u bazénu k dispozici slunečníky a lehátka.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, telefonem, lednicí, klimatizací (za popl.) a balkonem nebo terasou. Trezory jsou k dispozici na recepci (za popl.). Jednolůžkové pokoje jsou v hotelu Lito bez výhledu na moře.

Pláž u hotelu Lito

Menší písčitá pláž s oblázky s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 250 m od hotelu. Na pláži lehátka a slunečníky (za poplatek).

Stravování

Dle CK, Formou all inclusive zahrnující plnou penzi fomou bufetu, nealkoholické a alkoholické nápoje domácí výroby.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.