Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Livadi apartmány

Hotely na Krétě: Livadi apartmány ***

Středisko: Plakias, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha apartmánů Livadi:

Jednopatrová vilka Livadi stojí v údolí, v klidné části městečka Plakias, pouze pár minut od centra. Pohodlnou chůzí se snadno dostanete na písčito-oblázkovou pláž.

Ubytování:

Ve zvýšeném přízemí a v 1. patře vilky jsou apartmány Livadi vždy s 1 ložnicí (2 lůžka) a obývací kuchyň s rozkládacím gaučem (další 2 kvalitní lůžka). Ve zvýšeném přízemí má apartmán 2 balkóny (s výhledem do zahrady a k cestě). V 1. patře je apartmán s 1 velkým balkónem, který má výhled do zahrady, do hor a na bazén sousedního hotelu Myrtis. Apartmány jsou vkusně zařízené a vzdušné. Jsou vybaveny sprchou, WC, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), varnou konvicí, toasterem, klimatizací (za příplatek), fénem, žehličkou a Wi-Fi. V okolí domu je krásná zahrada, pozemek je oplocen.

Strava

Vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Hodnocení:

Pečlivě udržované ubytování v blízkosti centra i moře, s velmi příjemnou majitelkou. Vzdálenost od pláže: cca 190 m. Vzdálenost od centra: cca 250 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.