Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Malia Holidays

Hotel Malia Holidays  se nachází v atraktivní lokalitě 2 km od starého centra města Malia na Krétě, 3km od stejnojmenného minojského paláce, 35 km od Heraklionu, 5 km od Hersonissos a jen 800m od písečné pláže. Hotel Malia Holidays  má vstupní halu s recepcí, koutek s televizí, bar, pool bar, venkovní bazén, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Malia Holidays , budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Poloha hotelu Malia Holidays

Tento hotel Malia Holidays  se nachází v atraktivní lokalitě 2 km od starého centra města Malia, 3km od stejnojmenného minojského paláce, 35 km od Heraklionu, 5 km od Hersonissos a jen 800m od písečné pláže.

Pláž

Hotel Malia Holidays  je 800m od písečné pláže

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Ubytování v Malia Holidays

Všechny účelně zařízené pokoje s balkonem, nebo terasou a možností jedné přistýlky mají vlastní sociální zařízení ( sprcha, WC )a telefon.

Vybavení

Hotel Malia Holidays  má vstupní halu s recepcí, koutek s televizí, bar, pool bar, venkovní bazén, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Parametry

Typ ubytování nevyplněno
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.