Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maravel

Nedávno zrekonstruovaný hotel Maravel, skládající se ze 3 hlavních budov situovaných v krásné zahradě, se nachází cca 100 m od pláže a zároveň 7 km od centra živého letoviska Rethymno, se spoustou taveren, barů a diskoték. K dopravě po okolí a ostrově Kréta lze využít místní autobusovou dopravu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Maravel

Nedávno zrekonstruovaný hotel Maravel, skládající se ze 3 hlavních budov situovaných v krásné zahradě, se nachází cca 100 m od pláže a zároveň 7 km od centra živého letoviska Rethymno, se spoustou taveren, barů a diskoték. K dopravě po okolí lze využít místní autobusovou dopravu.

Vybavení hotelu Maravel

Vstupní hala s recepcí, restaurace, TV místnost, taverna, bar u bazénu, mini market, 2 bazény, dětské brouzdaliště, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, dětské hřiště.

Pokoje

klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, vlastní soc. zařízení, telefon, SAT-TV, trezor (za poplatek), lednička, vysoušeč vlasů, balkon nebo terasa.

Strava

Dle zájezdu, možno ALL INCLUSIVE 10:00 - 23:00 - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů. Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

Hotel Maravel - pláž

Písčito-oblázková pláž cca 100 m s pozvolným vstupem do vody, lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení - sport

Tenisové kurty, volejbalové a basketbalové hřiště, stolní tenis, vodní basketbal, šachy a vodní sporty na pláži za poplatek, internetový koutek za poplatek. Hotel Maravel pořádá pro své hosty nepravidelné řecké večery s živou hudbou a animačním programem.

Doporučení

Hotel Maravel doporučujeme klientům všech věkových kategorií a rodinám s dětmi.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.