Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Maravel Land Beach

Hotel Maravel Land Beach skládající se z hlavní budovy a několika přilehlých 4 patrových budov uprostřed zahrad se nachází na ostrově Kréta přímo u pláže v letovisku Adelianos Kampos, asi 6 km od města Rethymno a asi 80 km od letiště v Heraklionu. 30 m od hotelu je zastávka autobusu se spojením do Rethymna.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Maravel Land Beach:

Hotel Maravel Land Beach skládající se z hlavní budovy a několika přilehlých 4 patrových budov uprostřed zahrad se nachází na ostrově Kréta přímo u pláže v letovisku Adelianos Kampos, asi 6 km od města Rethymno a asi 80 km od letiště v Heraklionu. 30 m od hotelu je zastávka autobusu se spojením do Rethymna. Pro vstup do vody je kvůli kamenným plátům doporučena obuv.

Vybavení hotelu Maravel Land Beach:

recepce, lobby, společenská místnost, SAT TV, restaurace, bar, plážový bar, sladkovodní bazén, stolní tenis, tenis, kulečník (vše v hotelu Maravel Sky), občasné řecké večery, disko večery (v hotelu Maravel Sky). Služby za poplatek: lehátka a slunečníky na pláži, trezor, klimatizace, stolní tenis, tenis, kulečník. Pro děti: dětský bazén, dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání. Pláž: přímo u písčito-oblázkové pláže

Ubytování :

hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, na vyžádání rodinné pokoje s možností 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, trezorem, SAT TV, ledničkou a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Doplňkový popis:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Účelně zařízené s vanou, WC, fénem, telefonem, kabelovou TV, trezorem k pronajmutí, chladničkou, klimatizací (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Strana do krajiny. Dvoulůžkové pokoje (A2B): Stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A), ovšem balkon s bočním výhledem na moře. Rodinné pokoje (A2C/A3C/A4C): 2 místnosti s propojovacími dveřmi, 1 koupelna, rozloha 50 m2, vana, sprcha, WC, fén, trezor k pronajmutí, telefon, chladnička, kabelová TV, klimatizace (za poplatek), balkon.

Stravování :

Dle CK, polopenze Snídaně: bufetové Večeře: bufetové, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:30 – 10:00), pozdní kontinentální snídaně (10:30 – 11:30), obědy (12:30 – 14:00), večeře (18:30 – 21:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje, občerstvení (11:00 – 17:00), zmrzlina (11:00 – 12:30, 14:30 – 16:00), odpolední čaj/káva a zákusky (16:00 – 17:00), horké nápoje (11:00 – 23:00), plážový a lobby bar (11:00 – 23:00).


Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.