Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Marise

Apartmánový dům Marise stojí pouze 30 metrů od písečné pláže v klidném prostředí a je obklopena udržovanou zahradou s květinami a palmami. Do centra městečka Paleochora se dostanete snadno asi po 5 - 10 min. pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 150 m. Oblast - jihozápadní Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha domu Marise

Apartmánový dům Marise stojí pouze 30 metrů od písečné pláže v klidném prostředí a je obklopena udržovanou zahradou s květinami a palmami. Do centra městečka Paleochora se dostanete snadno asi po 5 - 10 min. pohodlné chůze. Nejbližší obchod je vzdálen cca 150 m.

Ubytování

Apartmánový dům Marise má prostorná 2-3lůžková studia a 3-5lůžkové apartmány buď ve zvýšeném přízemí nebo v 1. patře. Některá studia a apartmány mají z balkónů a teras přímý nebo boční výhled na moře, některá výhled do zahrad. Studia Marise mají 2-3 lůžka nebo manželskou postel, apartmány pak 1 nebo 2 ložnice se 2 lůžky nebo manželskou postelí) a obývací kuchyň s rozkládací pohovkou. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, toaletou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizací a sejfem (pouze apartmány v přízemí - v ceně).

Vybavení hotelu

Hostům je k dispozici denní recepce (do 20 hod.) s internetovým koutem, plážový bar (připojením Wi-Fi zdarma), kde se podávají snídaně a bazén, který je společný pro komplex vil Marise a Europa.

Stravování

Dle ck, kontinentální snídaně podávaná formou bufetu v baru na pláži, kde je možné si přes den dát saláty a menší pokrmy (např. souvlaki, pizza, tousty, bagety apod.).

Hodnocení

Apartmány a studia Marise je kvalitní ubytování s vynikající polohou v bezprostřední blízkosti pláže a s velmi dobrým dosahem centra Paleochory.

Vzdálenosti

od pláže: cca 30 m od centra letoviska: cca 400 m

Informace o ubytování

2-5 lůžek, snídaně

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.