Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Mediterraneo

Hotely na Krétě: Mediterraneo ****

Středisko: Hersonissos, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Mediterraneo:

Hotel Mediterraneo je situován v oblíbené oblasti Hersonissos na severní Krétě nedaleko aquaparku (150 m). Písečná pláž je vzdálena přibližně 50 m od hotelu, centrum s obchody, kavárničkami a tavernami asi 15 minut chůze.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, TV místnost, výtah, internet café, venkovní a vnitřní restaurace, terasa, bar, bazénový bar, 2 bazény, 2 dětské bazény (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), dětské hřiště, volejbal, tenisové kurty, fitness, sauna, vířivka, masáže, kulečník, stolní tenis, stolní hokej a fotbal, videohry, šipky, karty.

Pokoje hotelu Mediterraneo:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, fénem, SAT TV, telefonem, koupelnou (vana nebo sprcha) a balkonem nebo terasou. Lednička a sejf na pokoji za poplatek. Všechny pokoje jsou orientovány směrem k moři. K dispozici pokoje s vlastním bazénem za poplatek (viz ceník).

Stravování:

dle zájezdu - All inclusive - snídaně, oběd a večeře formou bufetu, snack a zmrzlina v baru u bazénu, odpolední káva, čaj a zákusky, neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů.

Pláž:

Písčitá pláž se nachází ve vzdálenosti 50 m od hotelu Mediterraneo. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.