Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Medousa

Komplex studií Medousa se nachází na ostrově Kréta v klidném prostředí cca 50 m od pláže s pozvolným vstupem do moře a přitom v nedaleko centra oblíbeného letoviska, které nabízí pestrou škálu barů, taveren, obchodů a zábavy. Klientům studií Medousa je k dispozici bazén s oddělenou dětskou částí. Blízké letovisko Platanias nabízí množství zábavních podniků, ale i dobře vybavenou pláží, která byla oceněna modrou vlajkou za čistotu vody. Samozřejmostí jsou možnosti pronájmu prostředků pro vodní sporty a vodní atrakce. V letovisku najdete spoustu obchodů, butiků, taveren, barů a jiných zábavních zařízení. Spojení s městem Chania zabezpečují pravidelné autobusové linky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha studií Medousa

Komplex studií Medousa se nachází v klidném prostředí cca 50 m od pláže s pozvolným vstupem do moře a přitom v nedaleko centra oblíbeného letoviska, které nabízí pestrou škálu barů, taveren, obchodů a zábavy.

Popis vybavení

Prostorná dvoulůžková studia Medousa s možností přistýlky mají kuchyňský koutem se základním nádobím, lednici, vařič, koupelnu se sprchou a WC, balkon.

Příplatkové služby

Klimatizace za příplatek 5 €/den, bezpečnostní schránka 10 €/pobyt.

Strava

Vlastní.

Sport a zábava

Klientům studií Medousa je k dispozici bazén s oddělenou dětskou částí. Letovisko Platanias nabízí množství zábavních podniků, ale i dobře vybavenou pláží, která byla oceněna modrou vlajkou za čistotu vody. Samozřejmostí jsou možnosti pronájmu prostředků pro vodní sporty a vodní atrakce. V letovisku najdete spoustu obchodů, butiků, taveren, barů a jiných zábavních zařízení. Spojení s městem Chania zabezpečují pravidelné autobusové linky.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.