Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Michalis - studia a apartmány

Hotely na Krétě: Michalis - studia a apartmány ***

Středisko: Paleochora, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha studií a apartmánů Michalis:

Moderní vilka Michalis stojí na jihozápadním svahu nad písečnou pláží, kde vzniká nová část letoviska Paleochora. Na nejbližší písečnou pláž se dostanete po 7 min. a do centra městečka asi po 15 min. chůze. Nejbližší dobře zásobený obchod je vzdálen asi 10 min. Cesta zpět Vám potrvá déle, vzhledem k tomu, že dům stojí ve svahu.

Ubytování:

Studia a apartmány Michalis jsou prostorné a moderně vybavené. V přízemí vilky je apartmán pro 4 osoby. V 1., 2. a 3. patře jsou studia pro 2 osoby, některá s 3. lůžkem. Studia jsou vzájemně propojena dobře izolovanými dveřmi a mohou se tak využít jako další apartmány v 1. a 2. patře. Studia a apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, balkónem nebo terasou, kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Balkóny jsou zastíněny pergolami. Z některých studií je krásný panoramatický výhled na moře a na Paleochoru.

Hodnocení:

Moderní, kvalitní a prostorné ubytování s panoramatickým výhledem a v klidném prostředí na okraji města Paleochora na jihozápadním pobřeží ostrova Kréta.

Vzdálenosti:

Vzdálenost od písečné pláže: cca 330 m. Vzdálenost od centra Paleochory: cca 900 m.

Kapacita a stravování:

2 - 6 lůžek, vlastní stravování

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.