Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Minos Mare

Hotely na Krétě: Minos Mare ****

Středisko: Platanias (Rethymno), oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Minos Mare

Hotel Minos Mare sestávající z dvoupatrové hotelové budovy a bungalovů je vystavěn v zahradě v klidné části střediska, přímo u pláže, ve vzdálenosti cca 300 m od centrální ulice s tavernami a obchody. Centrum městečka Rethymna je vzdáleno 4 km.

Pláž

Písečná pláž s oblázky přímo před hotelem Minos Mare. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Vybavení hotelu Minos Mare

Hala s recepcí, obchod, konferenční místnost, televizní místnost, hlavní restaurace, bar, bar u bazénu a bazén s terasou na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou se sprchou, vanou, telefonem a vysoušečem vlasů, WC, centrální klimatizací v provozu od cca 14:00 do 07:00 hod., SAT-TV, minibarem, trezorem za poplatek, telefonem, možnost internetového připojení, balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady.

Stravování

Dle zájezdu - bufetové polopenze.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.