Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Minos Miro

Hotel Minos Miro se nachází cca 200 metrů od pláže v letovisku Rethymno. Pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu a pořádek.  Hotel Minos Miro nabízí standardní, nadstandardní a deluxe dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a Junior Suites až pro 3 osoby.Hotel MInos MIro  je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Minos Miro

Hotel Minos Miro se nachází v blízkosti pláže v letovisku Rethymno, 1 km od jeho živého centra a 80 km od letiště v Heraklionu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Pláž byla oceněna modrou vlajkou za čistotu a pořádek.

Vybavení hotelu Minos Miro

recepce, směnárna, 2 výtahy, půjčovna aut, internet, wi fi, konferenční místnost, TV místnost, lékař na zavolání, restaurace Ambrosia, lobby bar Bacchus, bar a restaurace Dionysus u bazénu, 2 bazény, stolní tenis, šipky, tenis, kulečník, vodní cvičení, vodní pólo, lekce potápění v bazénu, boccia, lekce řeckého vaření, lekce tance, lekce řečtiny, vodní sporty na pláži, masáže na vyžádání, řecké večery s živou hudbou a taneční skupinou, animace, klenotnictví.

Ubytování

Hotel Minos Miro nabízí standardní, nadstandardní a deluxe dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky a Junior Suites až pro 3 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (centrálně řízená), SAT TV, rádiem, telefonem, trezorem, hudebními programy, ledničkou a balkónem nebo terasou. Přistýlka může být ve formě rozkládacího gauče nebo rozkládacího lehátka. Deluxe pokoje mají síť proti hmyzu na balkóně, plasmovou SAT TV a příslušenství na přípravu čaje/kávy. Nadstandardní pokoje mají příslušenství na přípravu čaje/kávy, čajové sáčky a Nescafe sáčky, při příjezdu ovocný koš, láhev vína a láhev vody, župany a trepky. Junior Suites jsou v nejvyšším patře a mají soukromou sluneční terasu s lehátky, plasmovou TV, DVD přehrávač, zdarma ledničku naplněnou minerální vodou a nealkoholickými nápoji a individuální klimatizaci.

Služby za poplatek (dle CK)

trezor, internet, masáže, kulečník.

Pláž

Hotel Minos Miro leží cca 200 m od pláže. lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. Vodní sporty za poplatek

Pro děti

dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Strava

dle CK, Snídaně: bufetové snídaně (07:00 – 10:00). Polopenze: bufetové snídaně (07:00 – 10:00), bufetové večeře (18:30 – 21:00).

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.