Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Oceanis

Hotel Oceanis obklopený olivovníky se nachází v na ostrově Kréta krásném letovisku Anissaras, 3 km od města Hersonissos. Kromě neděle mohou hosté zdarma využívat 2x denně hotelový autobus do Hersonissos na nákupy. Hotel Oceanis nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, telefonem, hudebním programem, SAT TV, klimatizací, ledničkou a balkónem nebo terasou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Oceanis

Hotel Oceanis obklopený olivovníky se nachází v krásném letovisku Anissaras, 3 km od města Hersonissos a asi 25 km od letiště v Heraklionu. Kromě neděle mohou hosté zdarma využívat 2x denně hotelový autobus do Hersonissos na nákupy.

Ubytování

Hotel Oceanis nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, telefonem, hudebním programem, SAT TV, klimatizací, ledničkou a balkónem nebo terasou.

Vybavení hotelu Oceanis

recepce, trezory, SAT TV, internetová kavárna, restaurace, hlavní bar, bar u bazénu, snack bar, bazén, tenisový kurt, herna s televizními a video hrami, kulečník, šipky, stolní tenis, vodní sporty.

Pláž:

cca 900 m od písčito-oblázkové pláže

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, klimatizace, lednička, trezor, kulečník, vodní sporty.

Pro děti:

dětský bazén, dětské hřiště.

Stravování :

Dle nabídky CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně, obědy, večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, bar u bazénu/snack bar (14:00 – 17:00), odpolední čaj/káva se sušenkami (17:00 – 18:00), občerstvení v barech (11:00 – 23:00).

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od