Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Odyssia Beach

Hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se skládá z 8 bloků, je situován hned u moře a široké písčito – oblázkové pláže u letoviska Missiria na Krétě. Poblíž jsou též nákupní a zábavní možnosti. Nedaleko hotelu autobusová zastávka městké linky, možnost návštěvy Rethymna, cca 3km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
9. 9 - 20. 9
12
Polopenze
Praha
Hotelový pokoj
20. 9 - 30. 9
11
Polopenze
Praha
Hotelový pokoj

Poloha hotelu Odyssia Beach

hotel s příjemnou rodinnou atmosférou se skládá z 8 bloků, je situován hned u moře a široké písčito – oblázkové pláže u letoviska Missiria. Poblíž jsou též nákupní a zábavní možnosti. Nedaleko hotelu autobusová zastávka městké linky, možnost návštěvy Rethymna, cca 3km.

Kapacita

v hotelu Odyssia Beach je celkem 104 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky a pokoje typu family suite pro 5 osob, které se skládají z ložnice s klimatizací a TV se satelitním příjmem, též je zde obývací pokoj, kde je možnost klimatizace a TV se satelitním příjmem (za poplatek cca 1€/den/služba); celkem jsou zde 4 lůžka a možnost jedné přistýlky – tento typ pokojů je za příplatek). Všechny standardní pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem s rádiem a balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, na okolní zástavbu nebo bočním výhledem na moře. Chladnička (za poplatek cca 2€/den), trezor na recepci (za poplatek cca 1€/den). Dětská postýlka je v hotelu Odyssia Beach na vyžádání zdarma. Na pokoji je možno sledovat filmy. Program je na recepci, shlédnutí jednoho filmu vyjde na cca 1€.

Služby

v hlavní budově je recepce, salónek s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, internetový koutek (za poplatek cca 0,10€/1 minuta), vnitřní restaurace, venkovní taverna, bar a snackbar, obchůdek se suvenýry, zahrada a parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře – bufet.

Sport a zábava

bazén, dětský bazén, malý dětský koutek. Fitcentrum (za poplatek cca 3€/den), sauna (za poplatek cca 4€/30 minut/osoba), jacuzzi (za poplatek cca 16€/20 minut – 6 osob), venkovní šachy. Místnost s hrami – kulečník (za poplatek cca 1,50€/hra) a videohry (za poplatek cca 0,50€/hra). Na pláži volejbal. Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 6€/set/den). Nedaleko hotelu vodní sporty (za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá v hlavní sezóně cca 2 x týdně společenské večery jako řecké večírky, disko nebo show.

Hlavní výhody hotelu Odyssia Beach

3 hlavní výhody hotelu: hned u moře, rodinné prostředí, pestrá nabídka doplňkových služeb.

Web

Odyssia Beach

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
9. 9 - 20. 9
12
Polopenze
Praha
Hotelový pokoj
20. 9 - 30. 9
11
Polopenze
Praha
Hotelový pokoj
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.