Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ormos Atalia

Hotel Ormos Atalia se nachází v udržované zahradě nad nejhezčí zátokou v Bali na Krétě. Nabízí nezapomenutelný výhled na celé letovisko, se všemi svými zátokami. Vzdálenost od písečné pláže Evita je jen 150 m a 300 m od centra letoviska, kde naleznete obchody se suvenýry, bary, diskotéku i tradiční řecké taverny. K návštěvě nedalekého Rethymna je možné využít autobusovou linkovou dopravu.

Oblast
Středisko

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Ormos Atalia

Tento hotel Ormos Atalia se nachází v udržované zahradě nad nejhezčí zátokou v Bali. Nabízí nezapomenutelný výhled na celé letovisko, se všemi svými zátokami. Vzdálenost od písečné pláže Evita je jen 150 m a 300 m od centra letoviska, kde naleznete obchody se suvenýry, bary, diskotéku i tradiční řecké taverny. K návštěvě nedalekého Rethymna je možné využít autobusovou linkovou dopravu.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Ubytování v Ormos Atalia

Pokoje s možností až dvou přistýlek mají balkon nebo terasu, vlastní sociální zařízení (WC, sprcha), TV, vysoušeč vlasů, telefon, trezor, rychlovarnou konvici, lednici a klimatizaci zdarma v červenci a srpnu.

Vybavení

Hotelový komplex Ormos Atalia se skládá z nové zrekonstruované části a starší části v udržované zahradě. Svým hostům nabízí recepci, pool bar, restauraci pro podávání polopenze, venkovní bazén s dětskou částí, kde jsou slunečníky a lehátka zdarma.

Doporučení

Pro všechny, kteří mají rádi romantickou dovolenou s možností výletů do okolí za historickými památkami.

Pláž

Z hotelu Ormos Atalia je přístup na pláž z mírného kopce do dvou písečných zátok. Vzdálenost od písečné pláže Evita je jen 150 m. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.