Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Orpheas Resort

Hotely na Krétě: Orpheas Resort ****

Středisko: Kavros, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Orpheas Resort:

Hotel Orpheas Resort se nachází přímo na nejdelší pláži ostrova Kréta s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře. Centrum města Georgioupolis je vzdáleno cca 4 km. Restaurace a nákupní možnosti se nachází v malém městečku Kavros, které je vzdáleno jen pár minut chůzí.

Vybavení:

Malý, ale šarmantní hotel Orpheas Resort s rodinnou atmosférou je rozdělen na hlavní a 3 dvoupodlažní vedlejší budovy. Disponuje útulným lobby s recepcí a WiFi (za poplatek), nekuřáckou restaurací s terasou, barem a internetovým koutkem (za poplatek). V nádherné kvetoucí zahradě se nachází 2 sladkovodní bazény s vestavěným dětským bazénem a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Osušky na kauci.

Sport a zábava:

Zábava : Ve městečku Kavros nebo Georgioupolis. Za poplatek: biliár. Pro děti : Vestavěný dětský bazén. Malé dětské hřiště.

Ubytování v hotelu Orpheas Resort:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Zařízeny telefonem, satelitní TV, WiFi (za poplatek), trezorem k pronajmutí, minibarem, klimatizací, fénem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Superior pokoje (A2B/A3B): Balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře, v koupelně vana, prostornější, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Junior suite (A2C/A3C): Prostorné a příjemně zařízené. Navíc s obývací prostorem na spaní. Telefon, satelitní TV, WiFi (za poplatek), trezor k pronajmutí, minibar, klimatizace, fén, župany, vana, WC, balkon s bočním výhledem na moře. Na pokoji láhev vína při příjezdu. Rodinné pokoje (A2D): Navíc obývací prostor na spaní oddělený posuvnými dveřmi. Telefon, satelitní TV, WiFi (za poplatek), trezor k pronajmutí, minibar, klimatizace, fén, vana, WC, balkon s výhledem na moře.

Stravování :

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.