Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paleochora vily

Komplex 3 vil se nachází přímo u oblázkové pláže Grammeno na jihozápadní Krétě na okraji vesničky Koundouras, která je vzdálena asi 500 m a kde jsou nejbližší taverny a mini market. Na písčitou pláž je to pouze 250 m. Letovisko Paleochora leží asi 4 km od vily. Vily Paleochora nabízí ubytování přímo u pláže, klidnou polohu, dobrou dostupnost taveren a obchodu a výhodnou cenu. Vzdálenost od Paleochory: cca 4 km. Vzdálenost od oblázkové pláže: cca 20 - 60 m. Vzdálenost od písčité pláže: cca 250 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Paleochora vily, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha vily Paleochora:

Komplex 3 vil se nachází přímo u oblázkové pláže Grammeno na okraji vesničky Koundouras, která je vzdálena asi 500 m a kde jsou nejbližší taverny a mini market. Na písčitou pláž je to pouze 250 m. Letovisko Paleochora leží asi 4 km od vily.

Ubytování ve vilách Paleochora:

Každá z vil nabízí ubytování až pro 5 osob. Vily jsou postaveny v klasickém krétském venkovském stylu v pěkně udržované zahradě, celý komplex je uzavřen ploty a zídkami. V přízemí vily se nachází velká obývací místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelnou, krbem, TV a pohovkou (5. lůžko). Vedle této místnosti je 2lůžková ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). Z obývací místnosti se vychází na zastíněnou terasu s výhledem na moře. V 1. patře vily je druhá 2lůžková ložnice s manželským lůžkem a koupelnou (sprcha, toaleta) a terasou s krásným výhledem na moře.

Hodnocení:

Vily Paleochora nabízí ubytování přímo u pláže, klidnou polohu, dobrou dostupnost taveren a obchodu a výhodnou cenu. Vzdálenost od Paleochory: cca 4 km. Vzdálenost od oblázkové pláže: cca 20 - 60 m. Vzdálenost od písčité pláže: cca 250 m.

Kapacita vily

až 5 lůžek, dle zájezdu vlastní stravování

Parametry

Typ ubytování Vila
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.