Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Palm Beach

Příjemný patrový hotel s rodinnou atmosférou je situován na Krétě přímo na pláži v klidnějším místě nedaleko centra Stalidy.

Oblast
Středisko

Poloha hotelu Palm Beach

Příjemný patrový hotel s rodinnou atmosférou je situován přímo na pláži v klidnějším místě nedaleko centra Stalidy.

Pláž u Palm Beach

Písčitá pláž se nachází přímo u hotelu Palm Beach. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení hotelu Palm Beach

Vstupní hala s recepcí, výtah, restaurace, bar, TV kout, trezor v recepci za poplatek, menší zahrada se vzrostlými stromy. Možnost využití bazénu ve vedlejším hotelu - přístup ze zahrady po několika schodech. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny telefonem, rádiem, koupelnou se sprchou a balkonem či terasou. Některé pokoje mají klimatizaci za poplatek. Několik pokojů je umístěno v přízemí, mají terasu a výhled do zahrady.

Stravování

Dle zájezdu - obvykle polopenze formou bufetu jsou podávány v hotelové restauraci.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.