Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Panorama

Oblíbený hotel Panorama nabízí služby pro aktivní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi. Hotel je postaven na Krétě na zvýšeném pobřeží, takže pohled z jeho zahrady od bazénu a ze všech předních pokojů je fantastický. Díky své poloze nabízí také velmi dobrou dostupnost do Chanie, nejhezčího přístavu na Krétě se spoustou obchodů, taveren a barů a především s krásnou promenádou v přístavu a malebnými klikatými uličkami starého města.

Oblast
Středisko

Popis hotelu Panorama

Oblíbený hotel Panorama nabízí služby pro aktivní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi. Hotel je postaven na zvýšeném pobřeží, takže pohled z jeho zahrady od bazénu a ze všech předních pokojů je fantastický. Díky své poloze nabízí také velmi dobrou dostupnost do Chanie, nejhezčího přístavu na Krétě se spoustou obchodů, taveren a barů a především s krásnou promenádou v přístavu a malebnými klikatými uličkami starého města. Výborné služby uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Hotel Panorama doporučujeme všem klientům.

Vybavení hotelu

Hotel Panorama leží cca 150 m od pláže, 5 km od centra Chanie, 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, na pláži za poplatek, pool bar, restaurace, taverna, mini-market, tenisové a basketbalové kurty, volejbal, fitness, sauna, masáže, kulečník, dětské hřiště, internet café

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj – koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, minibar, sejf a balkon nebo terasa. Všechny pokoje jsou klimatizovány a mají výhled do zahrady. Výhled na moře za příplatek. Možnost 2 přistýlek (max. 3 dospělí).

Stravování

polopenze formou bufetu. Obědy možné za příplatek.

Další údaje o hotelu Panorama

138 pokojů, 1 budova, 3 patra. Úklid: 7x týdně. Výměna ložního prádla: 7x týdně. Výměna ručníků: 7x týdně.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.