Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Penelope

Penelope, jednoduchý nově renovovaný hotel s apartmány se nachází na klidném místě v blízkosti písčité pláže v letovisku Stalis, nedaleko hlavní silnice letoviska, 600 m od centra Stalis, 10 min jízdy od center letovisek Malia a Hersonissos a 30 km od letiště v Heraklionu. Hotel Penelope je vhodný pro páry i rodiny s dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman

Poloha hotelu Penelope

Penelope, jednoduchý nově renovovaný hotel s apartmány se nachází na klidném místě v blízkosti písčité pláže v letovisku Stalis, nedaleko hlavní silnice letoviska, 600 m od centra Stalis, 10 min jízdy od center letovisek Malia a Hersonissos a 30 km od letiště v Heraklionu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Na pláž se dá dojít podchodem pod silnicí.

Vybavení hotelu Penelope

trezory, restaurace, snack bar/kavárna, bar u bazénu, bazén, stolní tenis, vodní sporty na pláži.

Ubytování

Hotel Penelope nabízí apartmány s jednou oddělenou ložnicí až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, trezorem, telefonem, kuchyňkou s troubou, elektrickým vařičem, konvicí a ledničkou a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

trezor, klimatizace, kulečník, stolní tenis

Pro děti

dětský koutek, deskové hry, TV s DVD.

Pláž

Hotel Penelope leží cca 300 m od pláže. lehátka a slunečníky na pláži za poplatek. vodní sporty na pláži za poplatek

Strava

dle CK, All inclusive: kontinentální snídaně (08:00 – 10:00), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 20:30), občerstvení (15:00 – 18:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 22:30).

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.