Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Petra Mare

Hotely na Krétě: Petra Mare *****

Středisko: Ierapetra, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha:

Hotelový komplex Petra Mare se nachází na dlouhé písečné pláži, místy promíchané se štěrkem, místy při vstupu do moře s kamenným podložím. Stojí na konci pěší promenády přímořského městečka Ierapetra a nabízí široké možnosti kulturního a sportovního vyžití. Před začátkem letní sezóny proběhla kompletní rekonstrukce hotelového exteriéru. Od centra Ierapetry je vzdálený asi 800 m.

Kapacita:

227 pokojů

Vybavení / Sport / Zábava:

Vstupní hala s recepcí, rozlehlá restaurace s terasou přímo nad mořem, piáno bar, TV místnost, snack bar, 3 výtahy, minimarket, klenotnictví, konferenční místnost. Pro sport a zábavu hotel  Petra Mare nabízí velký bazén pro dospělé, dětský bazén, menší vodní skluzavky a amfiteátr, kde se konají různé animační programy. Plážový volejbal, stolní tenis, posilovna či různé vodní sporty na pláži (za poplatek). K dispozici jsou i masáže (za poplatek). Pro zábavu poslouží různé večerní programy pro dospělé (2 x týdně živá hudba, diskotéka v odlehlé části hotelu). Pro děti dětský klub v anglickém jazyce (děti od 4 let), celodenní animační programy.

Ubytování v Petra Mare:

2-4 lůžkové klimatizované pokoje s koupelnou (sprcha/WC), fénem, TV/SAT, trezorem (za příplatek), telefonem s přímou volbou, miniledničkou a balkónem s výhledem na moře (za příplatek) nebo do okolí.

Stravování:

All inclusive.

  • snídaně, oběd a večeře formou bohatého bufetu
  • občerstvení během dne: Albatros bar (10:00-18:00), hlavní bar (18:00-24:00), El Paso bar (20:00-24:00), snack bar (10:00-24:00)
  • ouzo, raki, domácí brandy, řecké točené pivo, káva, místní nealkoholické nápoje, domácí víno, vybrané značky dovážených alkoholických nápojů
  • teplé a studené občerstvení během dne, zmrzlina pro děti (12:00-13:00/16:00-17:00))
  • lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma

Náš názor na Petra Mare:

Jedinečný hotel vhodný pro rodiny s dětmi jako i pro lidi, kteří milují aktivně strávenou dovolenou se sportem a kulturním vyžitím během celého pobytu. Jeho výhodná poloha, pestrá mezinárodní kuchyně obohacená o nabídku tradičních krétských jídel a skluzavky pro děti přímo v areálu ho předurčují k příjemně strávené dovolené.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.