Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pilot Beach Resort

Rozsáhlý hotelový komplex Pilot Beach Resort se nachází ve středisku Georgioupolis na Krétě v klidném prostředí obklopeném olivovými a avokádovými stromy, v zátoce Almyrou, která je lemována krásnou širokou písečnou organizovanou pláží (dlouhou cca 400 m) s pozvolným vstupem do moře (je zde i plavčík, sprchy a převlékárny). Při vstupu do moře jsou v délce cca 2 m drobné oblázky, potom je písečné dno. Z hotelu i pláže je překrásný výhled na pohoří Lefka Ori.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Pilot Beach Resort, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Pilot Beach Resort

rozsáhlý hotelový komplex Pilot Beach Resort se nachází v klidném prostředí obklopeném olivovými a avokádovými stromy, v zátoce Almyrou, která je lemována krásnou širokou písečnou organizovanou pláží (dlouhou cca 400 m) s pozvolným vstupem do moře (je zde i plavčík, sprchy a převlékárny). Při vstupu do moře jsou v délce cca 2 m drobné oblázky, potom je písečné dno. Z hotelu i pláže je překrásný výhled na pohoří Lefka Ori.

Hotelový areál Pilot Beach Resort rozděluje v dolní části směrem k pláži silnice, kterou lze pohodlně podejít spojovacím podchodem, což je maximálně pohodlné a bezpečné především pro děti. Hotel Pilot Beach Resort se nachází blízko rybářské vesničky Georgioupolis (cca 1 km). Zde jsou možnosti zábavy i nákupů.

Kapacita

areál Pilot Beach Resort se skládá z hlavní budovy a přilehlých architektonicky dobře vystavěných bungalovů, které jsou rozesety v rozlehlé zahradě, která navozuje, stejně tak jako ezoterická hudba, která je slyšet v hotelu i na pláži, příjemnou atmosféru a pocit soukromí a uvolnění. Celkem je zde 415 pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné až dvou přistýlek). Standardní pokoje jsou typu bungalovy superior s výhledem na bazén pro 2 – 4 osoby a bungalovy s výhledem na moře pro 3 osoby, které jsou za příplatek. Všechny pokoje jsou vybaveny prostronou koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem, možností připojení na internet (za poplatek), chladničkou (na vyžádání minibar), trezorem a balkónem nebo terasou s výhledem na bazén nebo na moře. Výhled na moře je za příplatek. Trezor na pokoji (za poplatek cca 1,70€/den). Jednolůžkové pokoje s výhledem do zahrady nebo na bazén jsou jen na vyžádání. Bungalovy s přímým výhledem na moře, junior suite až pro 5 osob s výhledem do zahrady nebo na bazén, deluxe suite Panorama až pro 4 osoby s výhledem na bazén jsou jen na vyžádání. Přesný popis a cenu Vám rádi sdělíme. Osušky na pláž (zdarma). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

prostorná vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek a TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek 4,50€/30 minut, cca 6€/hodina), wi-fi v prostorách hotelu (za poplatek), vnitřní a venkovní bary, snackbary, kavárny, vnitřní a venkovní restaurace, restaurace pro děti, taverna. Konferenční sál s moderním vybavením, business centrum, supermarket, zlatnictví, kadeřnictví, prádelna a čistírna (za poplatek), krásná zahrada, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně a večeře – bufet. Předem je možné dokoupit si obědy s nápojem (0,25 l vína nebo 0,50 l vody k obědům i večeřím).

Sport a zábava

4 venkovní bazény, 1 vnitřní bazén, dětské bazény, dětské hřiště, umělecký ateliér (malování triček, keramika..), slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma (kromě července a srpna; za poplatek cca 4,80€/set/den), volejbal a beach volejbal (zdarma), tenisové hřiště (10€/1 hodina včetně raket a míčků), kulečník (1€/hra), stolní tenis (zdarma), stolní hry, herna, minifotbal, SPA centrum: sauna (cca 7€/osoba/den), fitcentrum (zdarma), tělocvična (zdarma), masáže (různé druhy za poplatek od cca 20€/20 minut – 50€/hodina). Hotel Pilot Beach Resort pořádá pro děti i dospělé animační a společenské programy, sportovní aktivity v průběhu dne a večera. Vodní sporty na pláži (za poplatek).

Hlavní výhody hotelu Pilot Beach Resort

3 hlavní výhody hotelu: vyjímečné prostředí, které Vám umožní prožít relaxační dovolenou, pěkná písečná pláž a důraz hotelu na poskytování kvalitních služeb.

Web

Pilot Beach Resort

Aktuální popis od CK

Poloharozsáhlý hotelový komplex se nachází v prostředí obklopeném olivovými a avokádovými stromy, v zátoce Almyrou, odkud je překrásný výhled na pohoří Lefka...

Řecko / Kréta / Georgioupolis. Tento pětihvězdičkový hotel leží na severozápadním pobřeží Kréty, v zátoce Almyros. V blízkosti najdete malebnou rybářskou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od