Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Plakias Panorama

Hotely na Krétě: Plakias Panorama ***+

Středisko: Plakias, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha apartmánu Plakias Panorama

Apartmán Plakias Panorama se nachází v přízemí řadové vilky v nově vybudovaném areálu Kretaeiendom v Plakiasu asi 100 m od místní komunikace. Od areálu se rychle dostanete na východní část pláže Plakias. Ta je v tomto místě nejkrásnější a vytváří zde písečné duny. Do centra městečka Plakias se dostanete asi za 10 minut pohodlnou chůzí buď po silnici nebo po pobřežní promenádě.

Ubytování:

Luxusní apartmán (45 m2) má ložnici s velkou manželskou postelí se 2 matracemi a obývací pokoj s kuchyňskou linkou a se 2 rozkládacími pohovkami. V obývací kuchyni je i jídelní kout. Kuchyňský kout obsahuje sklokeramickou varnou desku, troubu, chladničku, mikrovlnnou troubu, myčku na nádobí a základní nádobí. Koupelna má sprchový kout s kabinou, WC, umyvadlo a pračku. V apartmánu jsou dostatečné úložné prostory. V apartmánu Plakias Panorama je klimatizace (v ceně). Z apartmánu je výhled na olivový háj. Terasa apartmánu se 4 křesílky je menší, ale lze využívat okolní prostory apartmánu včetně kaskádovitého bazénu (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma).

Hodnocení:

Plakias Panorama je luxusní ubytování s bazénem a snadná dostupnost nejkrásnější části pláže může vyhovovat i náročným klientům. Vzdálenost od pláže: cca 400 m. Vzdálenost od centra: cca 800 m.

Kapacita

2 - 4 lůžka, vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.