Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Platanias Mare

Hotel Platanias Mare leží přímo na pláži u letoviska Platanias na ostrově Kréta. Pokoje pro 2-3 osoby jsou vybaveny ledničkou, TV, telefonem, trezorem, klimatizací v ceně zájezdu, soc. zařízením a balkonem s výhledem na moře.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Platanias Mare

Hotel Platanias Mare s klidnou polohou se nachází v západní části letoviska Platanias. Dlouhá písečná pláž (místy s oblázky), s mírnějším vstupem do moře, se rozkládá v bezprostřední blízkosti hotelu. Centrum letoviska s celou řadou obchodů, restaurací, kaváren, barů je vzdáleno cca 150 metrů a místní noční diskotéka je vzdálena od hotelu cca 300 metrů.

Vybavení:

Hotel Platanias Mare je vybaven recepcí, restaurací, lobby barem, plážovým barem, snack-barem (09.00 – 24.00 hod.), kavárnou, společenskou místností, TV místností, venkovním bazénem se sluneční terasou a dětským bazénem (lehátka se slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek).

Ubytování v hotelu Platanias Mare:

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (rozkládací lehátko) jsou vybaveny s WC se sprchou, ledničkou, TV, telefonem, klimatizací (v ceně) a balkonem nebo terasou.

Stravování:

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, výlety (vše za poplatek). Velké možnosti vyžití v blízkém centru letoviska Platanias.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.