Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Pleiades Vily

Privátní vily Pleiades se nacházejí 2,5 km od centra historického města Agios Nikolaos, cca 75 km od letiště v Heraklionu na ostrově Kréta. Písečná pláž je vzdálena 700 m. Centrum města Agios Nikolaos nabízí řadu restaurací, taveren, barů a nákupních možností. Luxusní vily Pleiades, umístěné v krásné zahradě, zaručují strávení té nejlepší a ničím nerušené dovolené. Prožijte romantické chvilky při pohledu na úchvatný záliv při skleničce výborného řeckého vína.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Doporučení pro vily Pleiades

Luxusní vily Pleiades, umístěné v krásné zahradě, zaručují strávení té nejlepší a ničím nerušené dovolené. Prožijte romantické chvilky při pohledu na úchvatný záliv při skleničce výborného řeckého vína.

Pláž

Písečná pláž je vzdálena 700 m od vilek.

Poloha vil Pleiades

Privátní vily Pleiades se nacházejí 2,5 km od centra historického města Agios Nikolaos, cca 75 km od letiště v Heraklionu. Písečná pláž je vzdálena 700 m. Centrum města Agios Nikolaos nabízí řadu restaurací, taveren, barů a nákupních možností.

Stravování

Bez stravy. Možnost využití místního, profesionálního kuchaře.

Ubytování ve vilách Pleiades

Různé typy vilek s vlastním sociálním zařízením (vířivka, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, rádiem, DVD přehrávačem, telefonem, internetem, trezorem, plně zařízenou kuchyní, chladničkou, pračkou. Každá vila má terasu s privátním bazénem. Minimální obsazenost 2 osoby. Standardní vila má 2 ložnice, možnost jedné přistýlky. Na vyžádání a za příplatek vila superior (2 ložnice) nebo vila pro 6 osob (3 ložnice).

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.