Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Porto Belissario - Aeolus

Hotely na Krétě: Porto Belissario - Aeolus ***

Středisko: Ferma, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Popis je shodný s hotelem Porto Belissario, CK je řadí každá do jiného střediska i když se jedná o ten samý hotel.

 

Poloha hotelu Porto Belissario:

Příjemný rodinný hotel, zrenovovaný v roce 2003, leží na okraji malé vesničky Ferma, mezi Makris Yialos a Kutsunari. Jeho bílé budovy jsou obklopeny krásnou zahradou plnou olivových stromů, pomerančovníků, granátových jabloní a fialových bugamvílií. K písčito-kamínkové přírodní pláži přímo pod hotelem vede asi 70 schodů. Před hotelem Porto Belissario je zastávka autobusu, odkud několikrát denně jezdí autobus do Ierapetry, Makris Yialos nebo až do Sithie.

Vybavení / Sport / Zábava:

vstupní hala s recepcí a malou lobby, bar, TV koutek, WiFi zdarma, restaurace s venkovní terasou, odkud můžete obdivovat nádherné pobřeží, bazén pro dospělé se sladkou vodou, lehátka a slunečníky zdarma. K dispozici je soukromé parkoviště.

Ubytování v Porto Belissario:

rustikálně zařízené 2-lůžkové pokoje s možností přistýlky a 4 lůžkové pokoje s oddělenou ložnicí, vybavené koupelnou (sprcha/WC), klimatizací, telefonem, TV a ledničkou. Každý pokoj má balkon nebo terasu s výhledem na moře, případně do okolí. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání zdarma, trezor je na recepci za poplatek. K hotelu patří i úplně nové suity pro 2-3 osoby s výhledem na moře a bazén. Jsou moderně vybavené (foto nahoře), mají LCD TV/SAT, DVD přehrávač, moderní stylovou koupelnu/WC, ledničku, telefon, terasu s lehátky. Skutečné deluxe ubytovaní.

Stravování:

Polopenze - rozšířené kontinentální snídaně formou bufetu, servírované večeře – tříchodové menu (předkrm, hlavní jídlo, dezert), typická krétská domácí kuchyně.

Náš názor na hotel Porto Belissario:

domácí atmosféra, příjemní, mladí a vždy ochotní majitelé a personál, absolutně klidné prostředí a nádherné moře. Hotel, ve kterém dostanete víc než očekáváte.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.