Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Porto Plakias

Hotely na Krétě: Porto Plakias ****

Středisko: Plakias, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Porto Plakias:

Tento kvalitní hotel stojí v mírném svahu pár metrů od centra městečka Plakias. Sjedete-li výtahem z horních pater hotelu, dostanete se z dolní cesty velmi snadno na pláž. Hlavní vchod do hotelu Porto Plakias je v úrovni 1. patra, kde je recepce s malým barem (otevřená do 23 h.).

Ubytování:

Všechny pokoje v hotelu Porto Plakias jsou luxusně vybaveny. Naše pokoje mají 2 balkóny, jeden s výhledem do hor a druhý s částečným vzdáleným výhledem na moře. Pokoje mají velkou manželskou postel, některé pokoje mají ještě 3. lůžko (rozkládací gauč). Jsou vybaveny TV/SAT, klimatizací, telefonem, rádiem, fénem, ledničkou, prostornou koupelnou s jacuzzi, připojením k internetu a sejfem (za příplatek). V hotelu Porto Plakias lze vyžádat dětskou postýlku zdarma. Na střeše hotelu je bazén s barem, lehátky a slunečníky. Můžete také využívat krásný bazén s příjemným posezením v sousedním hotelu Myrtis.

Stravování:

Snídaně formou švédských stolů je podávána v hotelu Myrtis, který sousedí s hotelem Porto Plakias. Servírovaná večeře je podávána v blízké vyhlášené tradiční taverně Kri-Kri. Vybíráte si z jídelního lístku připraveného přímo pro hosty hotelu Porto Plakias a nabídka je velmi bohatá. V ceně je zahrnut džbánek vody. Ostatní nápoje se platí na místě.

Hodnocení:

Hotel Porto Plakias je luxusně vybavený hotel s vynikající kuchyní v typické řecké taverně. Vzdálenost od pláže: cca 190 m. Vzdálenost od centra: cca 250 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.