Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Porto Platanias Beach Resort

Velmi rozlehlý luxusní hotelový areál Porto Platanias Beach Resort je situován v klidném prostředí v letovisku Kato Platanias na Krétě, blízko centra, cca 300 m. Zde se nachází restaurace, taverny, bary, cukrárny, obchůdky se suvenýry i supermarkety. Písečná pláž a moře jsou hned před hotelem přes silnici. V blízkosti  je též přístav pro menší loďky a čluny. Z pláže, stejně tak z hotelové restaurace je pěkný výhled na ostrůvek Agioi Theodoroi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha komplexu Porto Platanias Beach Resort

velmi rozlehlý luxusní hotelový areál Porto Platanias Beach Resort je situován v klidném prostředí v letovisku Kato Platanias, blízko centra, cca 300 m. Zde se nachází restaurace, taverny, bary, cukrárny, obchůdky se suvenýry i supermarkety. Písečná pláž a moře jsou hned před hotelem přes silnici. V blízkosti  je též přístav pro menší loďky a čluny. Z pláže, stejně tak z hotelové restaurace je pěkný výhled na ostrůvek Agioi Theodoroi. Zastávka autubusu velmi frekventované městské linky je ve vzdálenosti cca 50 m od hotelu. Doporučujeme individuální návštěvu města Chania, cca 9 km. Také stojí za návštěvu původní čast letoviska – vesnička Pano Platanias, ve svahu, kde jsou malebné uličky, upravené zahrady s květinami a především úchvatný výhled do okolí.

Kapacita

moderní komplex Porto Platanias Beach Resort tvoří hlavní budova a několik přilehlých dvoupatrových hotelových křídel, celkem je zde 147 pokojů (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky). Ubytování v Porto Platanias Beach Resort se nachází v budovách označených jako Palazzo Di Porto (zde jsou standardní pokoje, které jsou v naší nabídce), Palazzo Di Porto, Casa Di Porto. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, možností připojení na internet (za poplatek), chladničkou (na vyžádání minibar), TV se satelitním přijmem, rádiem a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na moře. Boční výhled a výhled na moře jsou za příplatek. Rodinné pokoje pro 4 osoby s výhledem do zahrady nebo na bazén, studia, mezonety a pokoje typu suites pro 2 – 6 osob s vlastním bazénem jsou jen na vyžádání za příplatek. Cenu a přesný popis Vám rádi sdělíme. Osušky na pláž (vratný depozit cca 10€). Trezor na pokoji (za poplatek cca 2€/den). Dětská postýlka je v Porto Platanias Beach Resort na vyžádání zdarma.

Služby

moderní vstupní hala s recepcí, směnárna, salónek s TV s velkou obrazovkou se satelitním příjmem, 6 výtahů, internetový koutek (za poplatek cca 1,50€/30 minut, cca 3€/hodina nebo cca 12€den), wi-fi ve společenských prostorách hotelu, vnitřní a venkovní bary (celkem 7), snackbary a kavárny, vnitřní a venkovní restaurace (celkem 5), prádelna a čistírna (za poplatek), konferenční sály s moderním vybavením, business centrum, baby sitting (za poplatek), minimarket, zahrada, fontánka uvchodu, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně i večeře - bufet.

Sport a zábava

4 bazény, 4 dětské bazény, dětské hřiště, miniclub pro děti od 5 do 12 let, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 6 – 8€/set/den). Volejbal, stolní tenis, šipky, stolní hry (dáma, šachy, vrhcáby), kulečník (za poplatek cca 2€/hra), jacuzzi, hydromasáže a sauna (za poplatek cca 20€/osoba/den), pára (za poplatek), fitcentrum, masáže (za poplatek cca 45€/hodina). Hotel pořádá pro své hosty animační programy, cca 6 x týdně (1 x za týden krétský folklórní večírek, živá hudba, show, večerní zábava v baru na střeše hotelu, sportovní soutěže a aktivity, kvízy a další). Vodní sporty na pláži (za poplatek – např. vodní lyže, šlapadla, windsurfing, potápění).

Hlavní výhody hotelu Porto Platanias Beach Resort

3 hlavní výhody hotelu: příjemné prostředí, odpočinková dovolená, kvalitní služby.

Web

Porto Platanias Beach Resort

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.