Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Krétě: Poseidon

Středisko: Chania, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha vil Poseidon

Komplex nových moderně zařízených vil Poseidon stojí na svahu nad zálivem Kalathas asi 10 km východně od historického města Chania. Mezinárodní letiště v Chanii je vzdáleno necelých 30 min. jízdy autem. Nejbližší pláž Tersanas leží přibližně 900m od vil. Z vil je krásný výhled na moře a na západ slunce nad Chanií a přístavem Souda. Nejbližší taverna a obchody jsou ve vzdálenosti do 1km od vil.

Ubytování

Všechny 4 luxusní vily Poseidon jsou postaveny v tradičním krétském stylu z kamene a dřeva přičemž vnitřní zařízení je moderně a vkusně provedeno. V prvním patře vil je umístěna hlavní ložnice vily s koupelnou (sprcha, toaleta) a plasmovou satelitní TV. V přízemí vil se rozkládá obývací pokoj s plasmovou satelitní TV, CD/DVD, vysokorychlostním připojením na internet, krbem a sedací soupravou, plně vybavená kuchyně (sporák s troubou, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí aj.). a 3 dvoulůžkové ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). Obývací pokoj má prosklenou stěnu na terasu, ze které je krásný panoramatický výhled na moře. Ze suterénu se vychází na zahrádku s bazénem (55 m2), kde jsou lehátka a venkovní posezení. Ke komplexu vil patří tenisový kurt, který je klientům k dispozici zdarma. Vily jsou plně klimatizovány.

Pláž

Nejbližší pláž Tersanas leží přibližně 900m od vil.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.