Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Postos

Studia Postos v letovisku Bali na Krétě nabízí hezké ubytování v romantickém prostředí, přičemž z většiny pokojů je krásný výhled do okolí. Studia Postos jsou vyhledávána pro svou rodinnou atmosféru a výbornou polohu. Ubytování v tomto domě doporučujeme zejména těm z Vás, kteří dáváte přednost blízkosti pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Poloha studií Postos

Studia jsou situována v centru městečka Bali, kde naleznete možnosti večerního vyžití i nákupů. Poloha studií je vhodná pro milovníky písečných pláží a je současně dobrým výchozím bodem pro poznávání střední a východní Kréty. Pěkná dvoupatrová budova v bezprostřední blízkosti písčito-oblázkové pláže a malebného přístavu je vzdálena cca 5 minut chůze do centra letoviska Bali.

Zařízení studií Postos

Studia Postos v letovisku Bali na Krétě nabízí hezké ubytování v romantickém prostředí, přičemž z většiny pokojů je krásný výhled do okolí. Studia Postos jsou vyhledávána pro svou rodinnou atmosféru a výbornou polohu. Studia Postos nabízí klientům pěkné ubytování v bezprostřední blízkosti pláže i obchůdků s možností posezení v příjemné taverně patřící ke studiím. Součástí domu je přízemní snack bar s příjemným posezením a hezkým výhledem na přístav a pláž.

Vybavení studií Postos

Pěkně zařízená studia pro 2-5 osob s vlastním sociálním zařízením, základním vybavením na vaření, TV, balkonem nebo terasou. Za poplatek dle CK: klimatizace.

Stravování

dle CK, Vlastní.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 10 m od studií Postos. Za poplatek: lehátka a slunečníky.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.