Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Radamanthys

Komplex Radamathys nacházející se 10km od Rethymna, ve vesničce Sfakaki je vhodný pro všechny věkové kategorie. Písečná pláž se nachází 350 m od ubytování, možnosti zábavy, vyžití a nákupů naleznou klienti pouhých 150 m od domu Radamythys.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha komplexu Radamanthys

Komplex Radamanthys se nachází ve vesničce Sfakaki, 10 km východně od Rethymna, jen cca 150 m od nákupních a zábavních možností. Krásná písčitá pláže je od hotelu vzdálena cca 350 m. Hotel je vhodný jak pro páry, tak rodiny s dětmi.

Vybavení komplexu Radamanthys

K vybavení komplexu Radamanthys patří vstupní lobby s recEpecí, trezory, klimatizace, WiFi zdarma ve veřejných prostorách, venkovní bazén s terasou a lehátky, bar u bazénu, TV kout, herna, zahrada, stolní tenis, vodní sporty na pláži.

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s WC, vybaveným kuchyňským koutem, lednicí, klimatizací, WiFi zdarma a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle CK. Vlastní stravování.

Pláž

Cca 350 m od písčité pláže.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.