Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rethymno Village

Příjemný hotelový areál skládající se z několika jedno a dvoupatrových hotelových budov je vystavěn na Krétě v zahradě na okraji letoviska Platanes, jehož centrum s tavernami, bary a obchody je vzdáleno cca 200 m. Historické centrum města Rethymna je vzdáleno cca 5 km.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Rethymno Village , budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Rethymno Village

Příjemný hotelový areál Rethymno Village  skládající se z několika jedno a dvoupatrových hotelových budov je vystavěn v zahradě na okraji letoviska Platanes jehož centrum s tavernami, bary a obchody je vzdáleno cca 200 m. Historické centrum města Rethymna je vzdáleno cca 5 km.

Pláž

Písečná pláž s oblázky je vzdálena cca 250 m od hotelu Rethymno Village. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení hotelu Rethymno Village

Prostorná vstupní hala s recepcí, televizní kout, restaurace, bar, internetový koutek, WIFI (za popl.), velký bazén a dětský bazén. První taverny a obchody se nacházejí cca 50 m od hotelu.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha), WC, lednicí, telefonem, TV, vysoušečem vlasů, klimatizací (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkon nebo terasou.

Stravování

Dle zájezdů - možno formou all inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu, lehké občerstvení, nealkoholické a alkoholické nápoje domácí (řecké) výroby.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.