Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Rosetta

Komplex Rosetta skládající se ze tří samostatných vilek splňuje všechny představy o ubytování na klidném a romantickém místě, pouhých 300 m od atraktivního sladkovodního jezera Kournas a 3km od pláže v oblíbeném Georgiopouli.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila

Poloha vily Rosetta

Vila Rosetta se nachází v komplexu 3 samostatných vil pouze 300 m od největšího sladkovodního jezera Kournas a 3 km od pláže Georgioupoli. Nejbližší taverny a obchody jsou vzdáleny 300 m od vily, historická města Rethymno a Chania pak pouze 20, resp. 30 km.

Vybavení vily Rosetta

Vila nabízí ubytování pro 6 osob ve 3 dvoulůžkových ložnicích. V přízemí vily se nachází obývací pokoj propojený s jídelnou a plně vybavenou kuchyní (el. sporák s troubou, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, základní nádobí ad.). Z obývacího pokoje se vychází na terasu posezením a zahradu s bazénem s lehátky a slunečníky. Dále je v přízemí ložnice s koupelnou (sprcha, toaleta). V prvním patře jsou 2 ložnice se společnou koupelnou (sprcha, toaleta). Jedna ložnice má východ na prostornou terasu s výhledem na jezero Kournas, druhá ložnice má okno s výhledem na moře. Vila není klimatizována, v pokojích jsou stropní ventilátory.

Stravování

Dle CK, bez stravování.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.