Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Santa Marina

Hotel se skládá ze dvou budov, které jsou spojeny podchodem pod silnicí. Hlavní budova je postavena přímo u moře, nová část je umístěna v rozlehlé zahradě s krásným bazénem ve vzdálenosti cca 100 m od pláže. Areál se nachází v centru střediska Agia Marina na severozápadě Kréty.

Oblast
Středisko

Popis hotelu Santa Marina

Hotel Santa Marina, který se nachází na začátku letoviska Agia Marina, byl kompletně zrekonstruován a je rozdělen na dvě části, hlavní budovu postavenou přímo na pláži a křídlo s bazénem za silnicí. Obě budovy spojuje hotelový podchod. Pravidelnými autobusovými linkami se lze snadno dopravit do Chanie. V hlavní budově s výhledem na moře je k dispozici recepce, bar, společenská hala s krbem a TV, restaurace s terasou, taverna přímo na pláži a plážový bar. Ve vedlejší budově je hostům k dispozici sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, dětský bazén, terasa na slunění a fitness. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství (WC, sprchový kout nebo vanu), vysoušeč vlasů, telefon, minibar, klimatizaci ( v hlavní sezóně v určitých hodinách), rádio, TV se satelitem a balkon nebo terasu. Hotel Santa Marina uspokojí i náročnější zákazníky a rodiny s dětmi.

Poloha hotelu Santa Marina

Hotel Santa Marina se skládá ze dvou budov, které jsou spojeny podchodem pod silnicí. Hlavní budova je postavena přímo u moře, nová část je umístěna v rozlehlé zahradě s krásným bazénem ve vzdálenosti cca 100 m od pláže. Areál se nachází v centru střediska Agia Marina.

Pláž

Písečná pláž je přímo u hlavní budovy hotelu Santa Marina. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Vybavení hotelu Santa Marina

V hlavní budově je hala s recepcí, trezor za poplatek, restaurace, bar, televizní kout, dětské hřiště a bar u pláže. Nová část hotelu je vybavena barem, bazénem s dětskou částí a posilovnou.

Vybavení pokojů

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou (sprcha), WC, centrální klimatizací (červen až září), rádiem, telefonem, lednicí, SAT-TV a balkonem nebo terasou. Naše pokoje se nacházejí v nové části.

Stravování

Del zájezdu - možno polopenze bufetovým způsobem je podávána v restauraci v hlavní budově. Fakult. all inclusive.

Odkaz na web

Hotel Santa Marina

Názory klientů

Hotel Santa Marina - Agia Marina, Chania, Kréta. Byli jsme tam od 3.6.2009 a nemělo to chybu. Doprava, delegáti, ubytování, počasí, strava - vše k úplné spokojenosti. Prošli jsme pláž od Platanias až po Chanii a opravdu se venkovnímu prostředí tohoto hotelu nic nevyrovná. Katalog opradu nelže a přijdou si na své turisté i lenoši. A ať se nikdo nebojí rozdělení hotelu silnicí, tu ani neuvidí ani neuslyší. Cesta na pláž - 3 min. Děkujeme za krásnou dovolenou a chystáme se jí zopakovat. Zugarovi, Břeclav. (15.8.2009)

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.