Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sentido Pearl Beach

K dlouhé oblázkovo - písečné pláži se dostanete jen přes plážovou promenádu. Centrum města Rethymno je vzdálené cca 2,2 km. Restaurace, bary a obchody v těsné blízkosti hotelu. Zastávka autobusu cca 150 m. Destinace: Kréta

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Sentido Pearl Beach:

K dlouhé oblázkovo - písečné pláži se dostanete jen přes plážovou promenádu. Centrum města Rethymno je vzdálené cca 2,2 km. Restaurace, bary a obchody v těsné blízkosti hotelu. Zastávka autobusu cca 150 m.

Vybavení:

Okouzlující hotel Sentido Pearl Beach se 160 pokoji, rozdělených do 2 podlažní hlavní budovy a dalších vedlejších budov. Dále Vám je k dispozici přijímací prostor s recepcí, výtahy, WiFi v lobby (zdarma), internetový koutek (za poplatek), společenská místnost se satelitní TV, bufetová restaurace, bar s terasou, minimarket. Ve venkovním areálu hotelu Sentido Pearl Beach se nacházejí 2 sladkovodní bazény, vestavěný dětský bazén, snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek. Osušky na kauci.

Sport a zábava:

Zábava : 1x týdně hotel pořádá půldenní výlet do krétské přírody (zdarma). Denně večerní program, např. živá hudba nebo folklorní představení. Fitness, stolní tenis, krytý bazén (mimo hlavní sezónu vyhřívaný), vířivka. Za poplatek: parní lázeň, kosmetické studio, masáže, sauna, vodní sporty na pláži od místních poskytovatelů. Pro děti : Vestavěný dětský bazén. ALL inclusive : Při objednání all inclusive navíc obědy formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 12:00 hod. Pozdní večeře do 23:00 hod. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 hod. do 23:00 hod. Káva, čaj a koláče od 16:30 hod. do 17:30 hod. Trezor v pokoji a lehátka se slunečníky na pláži zdarma. WELLNESS tip : Krytý bazén (mimo hlavní sezónu vyhřívaný), vířivka. Za poplatek parní lázeň, kosmetické ošetření, masáže a sauna.

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): Chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén, balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (A2S): Chladnička, klimatizace, trezor k pronajmutí, satelitní TV, telefon, vana nebo sprcha, WC, fén, terasa. Rodinné pokoje (A2B/A3B): 2 ložnice v maisonettovém stylu, 2 koupelny se sprchou, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A).

Stravování :

Dle CK, Polopenze nebo all inclusive. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Večer je požadováno vhodné oblečení.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.