Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sgouros

Kompletně zrenovovaný hotel se nachází na ostrově Kréta přímo ve městečku Agios Nikolaos, v malém zálivu s písčitou pláží.

Oblast
Středisko

Pološha hotelu Sgouros

Kompletně zrenovovaný hotel Sgouros se nachází přímo ve městečku Agios Nikolaos, v malém zálivu s písčitou pláží.

Pláž

Písčitá pláž s oblázky se nachází přímo naproti hotelu Sgouros. Možnost pronájmu slunečníků a lehátek (za poplatek).

Vybavení hotelu Sgouros

Recepce, výtah, TV salonek, bar a menší restaurace, kde se podávají snídaně. Naproti hotelu, přes menší pěší zónu, je taverna s krásným výhledem na moře.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny moderním nábytkem, koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, televizí (za poplatek), telefonem, klimatizací (za poplatek) a trezorem (za poplatek). Většina pokojů má balkón, jednolůžkové pokoje jsou bez balkónu.

Stravování

Dle nabídku zájezdů, obvykle jsou v hotelové restauraci podávány rozšířené kontinentální snídaně bufetovým způsobem. Možnost povečeřet v sousední taverně.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.