Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Silva Maris

Hotely na Krétě: Silva Maris

Středisko: Hersonissos, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Silva Maris

Tento luxusní hotel Silva Maris se nachází ve východní části živého letoviska Hersonissos,asi 30 minut od letiště v Heraklionu. Silva Maris se nachází přímo u pláže, je postaven ve stylu typické krétské vesničky zasazené do krásné zahrady.

Stravování

All inclusive. Program all inclusive formou bufetu. Alkoholické i nealkoholické nápoje místní výroby (do 23:00 h), drobné občerstvení v průběhu dne (v určité hodiny) v hotelu.

Ubytování

Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, sprcha/vana), balkon nebo terasu, radio, TV/sat, telefon, malou ledničku, vysoušeč vlasů a kávovar.

Vybavení

Hotel Silva Maris disponuje několika typy pokojů: klasické dvoulůžkové pokoje, rodinné pokoje, pokoje pro handicapované a bungalovy s výhledem na moře, bazén nebo do zahrady. K vybavení hotelu patří: dvě restaurace, tři bary, TV a brigde místnost, konferenční místnost, internet, směnárna, lékař, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén, animační programy pro děti i dospělé. Pro děti dětský miniklub a hřiště. Dále pak tenisový kurt, stolní tenis a plážový volejbal.

Doporučení

Hotel Silva Maris je součástí řetezce Maris Hotels, které jsou oblíbené pro své perfektní služby

Pláž

Hotel Silva Maris leží přímo u menší písečné pláže. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.