Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Silver Beach Gerani

Hotel Silver Beach se nachází v klidné oblasti ostrova Kréta, 13 km západně od Chanie v blízkosti rušného střediska Platanias přímo u oblázkové pláže. 2lůžková studia a rodinné apartmány Silver Beach s ložnicí a obývacím pokojem pro 2 dospělé a 2 děti. Pokoje disponují koupelnou, WC, klimatizací (zdarma), TV, telefonem, trezorem (za poplatek), WiFi připojením, balkonem a mají plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, kávovarem a lednicí.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha hotelu Silver Beach

Hotel Silver Beach se nachází v klidné oblasti 13 km západně od Chanie v blízkosti rušného střediska Platanias přímo u oblázkové pláže.

Vybavení

recepce, bazén s oddělenou částí pro děti, bar, minimarket, WiFi v lobby zdarma, fitness, hřiště na volejbal, stolní tenis.

Strava

Dle CK, polopenze, all inclusive za příplatek

Služby

slunečníky a lehátka na pláži, trezor.

Ubytování

2lůžková studia a rodinné apartmány Silver Beach s ložnicí a obývacím pokojem pro 2 dospělé a 2 děti. Pokoje disponují koupelnou, WC, klimatizací (zdarma), TV, telefonem, trezorem (za poplatek), WiFi připojením, balkonem a mají plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, kávovarem a lednicí.

Pro děti

dětské hřiště.

Doporučení

Hotel Silver Beach je menší hotýlek s příjemnou, rodinnou atmosférou ležící přímo u pláže západně od Chanie je vhodný zejména pro páry a rodiny s dětmi.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.