Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Silver Sun

Studia a apartmány Silver Sun nacházející se pouhých 35km od letiště v oblíbeném letovisku Hersonissos, přímo u pláže jsou vhodné pro všech věkové kategorie klientů.  K vybavení hotelu patří i venkovní bazén s oddělenou dětskou částí, včetně terasy s lehátky a slunečníky.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha hotelu Silver Sun

Tento jednoduchý, ale klienty velice oblíbený hotel disponující studii a apartmány se nachází přímo u písčito-oblázkové pláže Malia v letovisku Hersonissos, jen cca 300 m od menšího centra města s ochody a restauracemi a cca 2 km od většího centra města Malia. Od letiště je hotel vzdálen cca 35 km.

Vybavení hotelu Silver Sun

K hotelovému vybavení patří venkovní bazén s oddělenou částí pro děti a terasou s lehátky, bar u bazénu, prádelny (3 x týdně), parkoviště, telefon, Internet a kulečník.

Vybavení studií a apartmánů

Studia a apartmány disponují vlastním sociálním zařízením s WC, kuchyňským koutem, lednicí, trezorem a klimatizací.

Pro děti

Venkovní bazén s oddělenou částí pro děti.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, Internet, klimatizace, trezor, kulečník.

Stravování

Dle CK. Vlastní stravování

Pláž

Hotel Silver Sun se nachází přímo u pláže

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.