Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Sirens Beach

Hotely na Krétě: Sirens Beach ****

Středisko: Malia, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Sirens Beach

Hotelový areál Sirens Beach vystavěný v zahradě se nachází přímo na pláži, ve vzdálenosti cca 400 m od centra střediska.  

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře, je vhodná i pro nejmenší děti a klienty s pohybovými problémy. Slunečníky a lehátka k dispozici zdarma.

Vybavení hotelu Sirens Beach

Dva výtahy, restaurace, snack bar, hlavní bar, 3 bary na pláži, minimarket, TV salonek, dětské hřiště, tři bazény a dětský bazén (lehátka zdarma).

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím jsou vybaveny SAT-TV, telefonem, rádiem, lednicí, trezorem (za poplatek), centrální klimatizací (v provozu od cca 15:00 do 04:00 hod.), fénem a balkonem nebo terasou. Pokoje mají výhled do vnitrozemí. Sirens Beach nabízí i pokoje s výhledem na moře na vyžádání a za příplatek.

Stravování

Dle zájezdu - možno i formou all inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetů i občerstvení od 11:00 do 12:30 a od 15:30 do 17:30 hod., nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje domácí výroby.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.