Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sofia - Lia Studia

Studia Sofia Lia se nachází ve vesničce Stalida na ostrově Kréta 100 metrů od krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. V okolí je nepřeberné množství obchodů, taveren, barů i diskoték. Studia doporučujeme rodinám s dětmi, ale i párům.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Sofia - Lia Studia, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha studií Sofia Lia

Studia a apartmány Sofia - Lia se nachází v klidné uličce známého letoviska Stalida. Jsou umístěny 100 m od pláže a zároveň 100 m od nejbližších obchůdků. Letiště v Heraklionu je vzdáleno 34 km.

Vzdálenosti

Nejkrásnější písečná pláž letoviska Stalida je jen 100 m od studií. Vstup do moře je pozvolný a hodí se pro rodiny s dětmi. Slunečníky a lehátka jsou na pláži za poplatek.

Ubytování

Dvoulůžkové studio Sofia Lia, koupelna/WC, kuchyňský kout s lednicí, vařičem a základním vybavením, televize, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem. Klimatizace a trezor jsou za poplatek. Každý pokoj má vlastní lůžkoviny a ručníky. Apartmán má dvě místnosti a je vybaven stejně jako studio. Maximální obsazenost: studio: 2 dospělí + 1 dítě, apartmán: 2 dospělí + 2 děti.

Vybavení a služby

Dvě budovy, které tvoří studia a apartmány, jsou vystavené v krásně udržované zahradě, v příjemném domácím prostředí.

Sport a zábava

V okolí je nepřeberné množství obchodů, taveren, pizzerií, barů, diskoték. Na pláži se provozují vodní sporty za poplatek.

Stravování

Dle ck, Bez stravy. Možnost dokoupení večeře nebo celé polopenze.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.