Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stalis Beach

Část komplexu Stalis Beach přímo na pláži disponuje celkem 20 ubytovacími jednotkami a 95 pokojů naleznete v budově přes ulici. Dále je Vám k dispozici přijímací prostor s recepcí, TV koutek, nekuřácká restaurace s terasou, kavárna a snack bar. U každé budovy naleznete 1 sladkovodní bazén s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky za poplatek u bazénu i na pláži. Destinace - ostrov kréta

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio

Poloha hotelu Stalis Beach:

Toto prázdninové zařízené se nachází přímo v centru městečka Stalis a je složené ze 2 komplexů. Jeden se nachází přímo na pláži (53424 B), druhý jen přes ulici, cca 50 m (53424 A).

Vybavení:

Část komplexu Stalis Beach přímo na pláži disponuje celkem 20 ubytovacími jednotkami a 95 pokojů naleznete v budově přes ulici. Dále je Vám k dispozici přijímací prostor s recepcí, TV koutek, nekuřácká restaurace s terasou, kavárna a snack bar. U každé budovy naleznete 1 sladkovodní bazén s opalovací terasou. Lehátka a slunečníky za poplatek u bazénu i na pláži.

Sport a zábava:

Zábava : Příležitostně večer živá hudba, v okolí spousta barů a taveren. Za poplatek: vodní sporty na pláži. Pro děti : Vestavěný dětský bazén. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Ubytování v hotelu Stalis Beach:

Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): Přátelsky zařízené s telefonem, trezorem a chladničkou k pronajmutí, klimatizací (za poplatek), sprchou, WC, balkonem nebo terasou. Jednolůžkové pokoje (A1A): S balkonem, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje A (A2B/A3B). Studia (B2A/B3A): Zrekonstruované. Telefon, trezor k pronajmutí, chladnička, individuální klimatizace, sprcha, WC a balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře. Apartmány (B2B/B3B/B4B): Rovněž zrekonstruované, prostornější, navíc samostatná ložnice. Telefon, trezor k pronajmutí, chladnička, individuální klimatizace, sprcha, WC a balkon s bočním výhledem na moře.

Stravování :

Dle nabídky, bez stravování, snídaně nebo polopenze. Snídaně formou kontinentálního bufetového stolu, večeře formou bufetového stolu. Snídaně i večeře jsou podávány v hotelové části přes ulici.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.