Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stelios Horizon Beach

Hotel Stelios Horizon Beach, vyznačující se řeckou pohostinností s přátelskou atmosférou, leží přímo u moře, na skalnatém pobřeží na ostrově Kréta. Nabízí se odtud krásný panoramatický výhled na zátoku. Z klidnější části letoviska Stalida, ve které se hotel nachází, je centrum vzdáleno cca 1 km. Hostům je zde k dispozici nespočet restaurací, barů a obchůdků.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Stelios Horizon Beach

Hotel Stelios Horizon Beach, vyznačující se řeckou pohostinností s přátelskou atmosférou, leží přímo u moře, na skalnatém pobřeží. Nabízí se odtud krásný panoramatický výhled na zátoku. Z klidnější části letoviska Stalida, ve které se hotel nachází, je centrum vzdáleno cca 1 km. Hostům je zde k dispozici nespočet restaurací, barů a obchůdků. Z autobusové zastávky, která od hotelu Stelios Horizon Beach vzdálena cca 100 m, je možné vyrazit do nedalekých letovisek Chersonisos a Malia (cca 3 km; cena jízdenky cca 1€/cesta), případně také do hlavní města Heraklionu (cca 30 km, cena jízdenky cca 3,50€/cesta).

Služby

Recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 0,50€/8 minut), restaurace, bar na terase, snackbar u bazénu, místnost pro uschování zavazadel, parkoviště, klimatizace ve veřejných prostorech, obchod se suvenýry/dobře zásobený minimarket, parkoviště.

Kapacita hotelu Stelios Horizon Beach

Hotelový areál Stelios Horizon Beach postavený v krétském stylu je tvořen hlavní budovou a devíti menšími jednopatrovými budovami umístěnými v zahradě. Celkem areál Stelios Horizon Beach nabízí 180 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a rodinných pokojů, které tvoří 2 ložnice, součástí jedné je kuchyňský koutek a 4 pevná lůžka). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, telefonem, TV se satelitním příjmem a filmovými, sportovními i hudebními kanály, chladničkou, klimatizací (za poplatek cca 6€/den), balkónem nebo terasou s výhledem na moře nebo do zahrady. Většina rodinných pokojů je vybavena také základním vybavením pro úklid a fénem. Trezor na pokoji (za poplatek cca 10€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Dle ck, Formou ALL INCLUSIVE

Sport a zábava

Bazén a dětský bazénem na terase (voda v bazénu je kombinace sladké a slané vody, soukromé molo s přímým vstupem do moře, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 5€/set/den). Herna s kulečníkem a stolními hrami, dětské hřiště.

Hlavní výhody hotelu Stelios Horizon Beach

- hned u moře,
- nádherný výhled,
- ochotný personál.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.