Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella Kathrin

Příjemný rodinný hotel Stella Kathrin nedaleko písečné pláže leží v klidné části letoviska Adele, cca 7 km západně od města Rethymna. Poloha hotelu je ideální pro výlety ve střední části ostrova Kréta a jejího jižního pobřeží (klášter Arkadi 10 km, Matala 47 km, Agia Roumeli 55 km, Frangokastello). V těsné blízkosti hotelu se nachází zastávka autobusu, obchůdky, kavárny a restaurace.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Stella Kathrin

Příjemný rodinný hotel Stella Kathrin nedaleko písečné pláže leží v klidné části letoviska Adele, cca 7 km západně od města Rethymna. Poloha hotelu je ideální pro výlety ve střední části ostrova Kréta a jejího jižního pobřeží (klášter Arkadi 10 km, Matala 47 km, Agia Roumeli 55 km, Frangokastello). V těsné blízkosti hotelu se nachází zastávka autobusu, obchůdky, kavárny a restaurace.

Ubytování

Hotel Stella Kathrin nabízí rekonstruované dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (pro dítě), součástí pokojů je sociální zařízení (WC, sprcha, fén), klimatizace, telefon, SAT/TV, lednice, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Vybavení

Hosté mají v hotelu Stella Kathrin k dispozici recepci, restauraci, zahradní posezení u snack-baru, sladkovodní bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek), bar u bazénu, dětské hřiště. Wi-Fi připojení je v celém hotelu zdarma. K placeným hotelovým službám patří možnost pronájmu notebooku a masáže. V průběhu dne jsou pořádány animační programy pro děti. Sportovní aktivity za poplatek: vodní sporty na pláži, jízda na koni, vláček.

Stravování

Dle ck, All inclusive – snídaně (7:30–9:30), oběd (12:30–14:00), odpolední občerstvení (16:00–18:00), večeře (19:30–21:30) – vše formou bufetu. Nápoje v rámci obědů: točené pivo, víno, nealkoholické nápoje. Nápoje v baru (10:00 – 23:00): točené pivo, víno, nealkoholické nápoje, brandy, ouzo, rakije, káva, čaj. Všechny ostatní nápoje a koktejly s 30% slevou.

Benefity hotelu Stella Kathrin

výhodná poloha hotelu
hezká písečná pláž
klimatizace, lednice, TV a Wi-Fi zdarma
animační programy

Poloha hotelu

Letovisko: Rethymno - Adele
Vzdálenost od pláže: 80 m
Typ pláže:  písečná
Vzdálenost od letiště: 70 km

Aktuální popis od CK

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.