Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella Palace II

Stella Palace je luxusní 5* hotel, který se nachází na soukromé pláži ve středisku Hersonissos v části zvané Analipsi. Je cca 4 km od centra Hersonissosu, 20 km od letiště Nikos Kazantzakis a 25 km od hlavního města ostrova Kréta Heraklionu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Stella Palace

Stella Palace je luxusní 5* hotel, který se nachází na soukromé pláži ve středisku Hersonissos v části zvané Analipsi. Je cca 4 km od centra Hersonissosu, 20 km od letiště Nikos Kazantzakis a 25 km od hlavního města ostrova Kréta Heraklionu.

Vybavení hotelu Stella Palace

Hotel Stella Palace má 24 hodinovou recepci, 2 sladkovodní bazény (1000 m2 & 1300 m2), 3 dětské bazény, dětské hřiště, mini-klub, piano bar, 2 bary u bazénu, 1 hlavní restauraci, 1 a la carte restauraci (zdarma 1 týdně s programem AI), wi-fi (za příplatek), soukromou pláž, verandy s výhledem na moře, internet, amfiteátr, mini-márket. Hotel má také částečný bezbarierový přístup.

Vybavení pokoje

Všechny pokoje v hotelu Stella Palace jsou klimatizované. Mají vlastni sociální zařízení, balkon nebo terasu, telefon, satelitní TV, rádio, mini lednici, vysoušeč vlasů, trezor (za příplatek). Mezonetové vily a suity maji soukromé bazény.

Pláž & plážový servis

Hotel Stella Palace je vzdálen cca 50 m od soukromé písečné pláže, a proto také mezi nejoblíbenější aktivity hostů patří plážový volejbal, který je hotelem nabízen.

Sport & Fitness

2 tenisové kurty, basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, badminton, aerobic a vodní aerobic, 2 mini fotbalová hřiště, biliár ( extra příplatek)

Stravování

Dle ck, AI: 10:00-23:00, zahrnuje kontinentálni snídani, oběd a večeři (vše fromou bufetu), alkoholické a nealkoholické nápoje, odpolední snacky, kávu a zákusky a 1x týdně možnost večeře zdarma v a la carte restauraci.

Pro děti

Pro rodiny s dětmi hotel Stella Palace nabízí mini-klub, 3 dětské bazény se 2 skluzavkami, dětské hřiště, hlídání dětí (za poplatek), dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Služby v ceně

V ceně pobytu je většina aktivit jakými jsou plážový volejbal, basketbal, mini-fotbal, 2 tenisove kurty, badminton, stolní tenis, aerobic a vodní aerobic. Z kulturních akcí jsou to potom 4-5 týdně živá hudební vystoupení a tématické večery.

Služby za poplatek

Za poplatek jsou v hotelu k dispozici biliár a profesionální masaže.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.