Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Stella Village

Hotely na Krétě: Stella Village

Středisko: Hersonissos, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Ubytování v hotelu Stella Village

Hotel Stella Village s přátelskou atmosférou nabízí ubytování ve 200 prostorných pokojích s balkonem, nebo terasou a možností jedné přistýlky. Pokoje jsou rozmístěny v zahradě v několika dvoupodlažních budovách. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení ( sprcha/vana, WC), TV/sat, klimatizaci a vysoušeč vlasů.

Pláž

Hotel Stella Village je vzdálen pouhých 20 m od malé hotelové pláže a 150 m od velké veřejné písečno-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na malé hotelové pláži zdarma.

Poloha hotelu Stella Village

Hotel se nachází 20 km východně od Heraklionu a letiště. Od letoviska Hersonissos je vzdálen cca. 3 km. Menší hotelovou pláž naleznete jen 20 m od hotelu, na kterou vede cesta přes klidnou místní komunikaci. Velká veřejná pláž je 150 m od hotelu. Od centra typické krétské vesničky Analipsis je hotel vzdálen cca. 500 m.

Stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7:00–9:30), oběd (12:30–14:00) a večeře (18:30–21:00) formou bufetu. Odpolední snack, zmrzlina, káva a čaj (13:00–17:00). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00–23:00).

Vybavení

V hotelu Stella Village se nachází vstupní hala s klimatizovanou recepcí, internetovým koutkem, koutek se satelitní TV, hlavní restaurace, taverna s ostrovními specialitami, supermarket, amfiteátr, bar u bazénu, 4 sladkovodní bazény včetně dětského bazénu s tobogány, lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na malé hotelové pláži zdarma. Pro děti hotel nabízí dětský klub a hřiště. V hotelu se nachází dva tenisové kurty, vodní pólo pro dospělé, volejbalové a basketbalové hřiště, fitness, šipky a stolní tenis.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.