Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella Village

Hotel se nachází na ostrově Kréta, 20 km východně od Heraklionu a letiště. Od letoviska Hersonissos je vzdálen cca. 3 km. Menší hotelovou pláž naleznete jen 20 m od hotelu, na kterou vede cesta přes klidnou místní komunikaci. Velká veřejná pláž je 150 m od hotelu. Od centra typické krétské vesničky Analipsis je hotel vzdálen cca. 500 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Stella Village, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Ubytování v hotelu Stella Village

Hotel Stella Village s přátelskou atmosférou nabízí ubytování ve 200 prostorných pokojích s balkonem, nebo terasou a možností jedné přistýlky. Pokoje jsou rozmístěny v zahradě v několika dvoupodlažních budovách. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení ( sprcha/vana, WC), TV/sat, klimatizaci a vysoušeč vlasů.

Pláž

Hotel Stella Village je vzdálen pouhých 20 m od malé hotelové pláže a 150 m od velké veřejné písečno-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na malé hotelové pláži zdarma.

Poloha hotelu Stella Village

Hotel se nachází 20 km východně od Heraklionu a letiště. Od letoviska Hersonissos je vzdálen cca. 3 km. Menší hotelovou pláž naleznete jen 20 m od hotelu, na kterou vede cesta přes klidnou místní komunikaci. Velká veřejná pláž je 150 m od hotelu. Od centra typické krétské vesničky Analipsis je hotel vzdálen cca. 500 m.

Stravování

ALL INCLUSIVE: Snídaně (7:00–9:30), oběd (12:30–14:00) a večeře (18:30–21:00) formou bufetu. Odpolední snack, zmrzlina, káva a čaj (13:00–17:00). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů (10:00–23:00).

Vybavení

V hotelu Stella Village se nachází vstupní hala s klimatizovanou recepcí, internetovým koutkem, koutek se satelitní TV, hlavní restaurace, taverna s ostrovními specialitami, supermarket, amfiteátr, bar u bazénu, 4 sladkovodní bazény včetně dětského bazénu s tobogány, lehátka a slunečníky jsou u bazénu a na malé hotelové pláži zdarma. Pro děti hotel nabízí dětský klub a hřiště. V hotelu se nachází dva tenisové kurty, vodní pólo pro dospělé, volejbalové a basketbalové hřiště, fitness, šipky a stolní tenis.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od