Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Studia Sofia

Studia Sofia, nejoblíbenější ubytování v Agia Marině na Krétě, se změnila k nepoznání. Dnes zde stojí moderní komplex studií v zahradě s vlastním sladkovodním bazénem a barem, kde si můžete dát vychlazené pivo nebo něco na zub a navíc se zde domluvíte česky. Všechny pokoje jsou prostorné, zařízené moderním nábytkem a nabízí komfort ve všech směrech.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Popis studií Sofia

Studia Sofia, nejoblíbenější ubytování v Agia Marině, se změnila k nepoznání. Dnes zde stojí moderní komplex studií v zahradě s vlastním sladkovodním bazénem a barem, kde si můžete dát vychlazené pivo nebo něco na zub a navíc se zde domluvíte česky. Všechny pokoje jsou prostorné, zařízené moderním nábytkem a nabízí komfort ve všech směrech. K dispozici je kuchyňský kout s lednicí, pěkná koupelna se sprchovým koutem a balkon nebo terasa v přízemí. Všechny pokoje jsou v hlavní sezóně klimatizované. Na pěknou písečnou pláž je to jenom necelých 100 metrů přes ulici a zde si můžete pronajmout lehátka a slunečníky nebo vyzkoušet některý z vodních sportů. V nedalekém centru letoviska najdete spoustu obchodů, taveren a barů. Ke studiím Sofia patří také supermarket, kde je ochotný majitel stále k dispozici a klienti studií Sofia mají speciální slevu. Doporučujeme všem klientům a především rodinám s dětmi.

Vybavení studií Sofia

Studia Sofia leží 100 m od moře blízko centra, recepce, bar bazén lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, dětské brouzdaliště, pool, snack bar s TV, internet pro klienty studií zdarma, během celého dne animační program pro děti a dospělé v češtině zdarma stolní tenis, stolní fotbal supermarket zahrada

Vybavení pokoje

Dvoulůžkové studio – koupelna se sprchovou kabinou a WC, kuchyňský kout s dvouvařičem a lednicí a sejf. Balkon nebo terasa v přízemí. Možnost 2 přistýlek. K dispozici jsou též studia pro 4-5 osob s jednou nebo dvěma ložnicemi (max. 4 dospělí). Klimatizace zahrnuta v ceně v období 1.7. – 5.9., v ostatních termínech za příplatek 5 Euro/den (v případě apartmánu se dvěmi ložnicemi se klimatizace připlácí za každý pokoj zvlášť).

Stravování

vlastní – možno přikoupit polopenzi v nedaleké taverně (snídaně rozšířená kontinentální a večeře hlavní jídlo a salát – výběr z jídelního lístku cca 20 jídel včetně jednoho nápoje, dezert).

Další údaje o studiích Sofia

20 pokojů, 2 patra, 2 budovy Úklid: 6x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.

Názory našich klientů na studia

Letos jsme byli už podruhé ve studiích Sofia v Agia Marině na Krétě.Jako minule ani tentokrát se nedalo nic vytknout ani delegátovi, ani majiteli apartmánů panu Dimitrisovi Krasoudakimu, stejně jako barmance Terezce a barmanovi Jirkovi. Vzorně se staraly i paní uklízečky.Obětavý personál se nám věnoval ve dne v noci ,všechno bylo v pořádku a pokud se vyskytly drobné závady(žárovka,zámek u dveří atp), byly ihned a ochotně odstraněny. Našli jsme tu opět skvělé lidi nejen místní,ale i z Čech-prostě dovolená s velkým "D"!Příští rok nás opět najdete v srpnu ve studiích Sofia! Rodina Dobešova, Valašské Meziříčí. (24.8.2009)

"Krásná dovolená" - Zájezd se nám moc líbil. Ubytování ve studiích Sofia /Agia Marina/ bylo pěkné, všechny služby během pobytu i během cest perfektní. Byli jsme velice spokojeni. Děkujeme mnohokrát !!! Manželé Slaninovi

"Příjemný pobyt" - letošní rodinná dovolená na řeckém ostrově Kréta byla díky CK a dobře vybranému ubytování s tamějším komfortem velice příjemně strávená. Ubytovací komplex Sofia chválíme nejen z důvodu komfortu, který je nabízen, ale i tamější obyvatelé jsou velice milí a přátelští. Daňsová Kateřina, Ústí nad Labem

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybrané zájezdy)

* v květnu bus + loď tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha (Brno) – Itálie, trajekt Itálie - Řecko (sedačka na palubě), trajekt Athény – Kréta (vnitřní polohovatelné sedadlo), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 12x, letenka Chania – Praha, letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP. V říjnu letecky tam a loď+bus zpět.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.