Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Krétě: Sunset

Středisko: Bali, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Sunset

Hotel Sunset se nachází v letovisku Bali, které se nachází 45 km od Heraklionu a 30 km od Rethymna. Vzdálenost do centra je 400 m a 200 m na písečnou pláž, která je vhodná i pro malé děti. V těsné blízkosti hotelu se nachází také lékárna.

Stravování

Polopenze. Snídaně rozšířené kontinentální a večeře formou bufetu.

Ubytování

V hotelu Sunset jsou k dispozici studia pro 2–3 osoby, nebo apartmány pro 2–4 osoby s balkonem nebo terasou. Všechna studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňkou s lednicí, vařičem, vlastním sociálním zařízením (sprcha,WC) a klimatizací (v červenci a srpnu zdarma).

Vybavení

Hotel Sunset je postaven v řeckém stylu a má recepci, místnost, kde se podávají snídaně a večeře, TV, bar a terasu s bazénem, kde jsou lehátka a slunečníky zdarma.

Doporučení

Klidná dovolená za příznivou cenu, blízko centra letoviska i pláže.

Pláž u hotelu Sunset

Písečná pláž, vhodná i pro malé děti je 200m od hotelu. Lehátka, slunečníky a vodní sporty na pláži za poplatek.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.