Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sunshine

Rodinný komplex Sunshine se nachází pouhých 5 minut pěší chůze od centra letoviska Malia a 100 m od dlouhé, písečné pláže. Hotel je díky své poloze a vybavení vhodný pro všechny věkové kategorie klientů, počínaje rodinami s dětmi až po samostatné páry.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio

Poloha studií Sunshine

Tento rodinný komplex studií a standardních pokojů se nachází jen cca 5 minut pěší chůze od hlavní třídy s bohatým nočním životem, obchody, bary, diskotékami, restauracemi a překrásné písčité pláže. Hotel je díky své poloze vhodný pro mladé lidi, kteří si chtějí užít zábavu v rušném letovisku. Od letiště je hotel vzdálen cca 34 km. Oficiální kategorie 3*.

Vybavení domu Sunshine

K hotelovému vybavení patří venkovní bazén s barem, vodní sporty na pláži, stolní tenis, Internetový koutek v lobby.

Vybavení studií a pokojů

Všechny pokoje jsou zrenovované a disponují vlastním sociálním zařízením, lednicí, klimatizací na vyžádání, trezorem na vyžádání. Na vyžádání je k dispozici také dětská postýlka. Studia mají navíc plně vybavený kuchyňský kout.

Stravování

Dle CK. Vlastní stravování.

Pláž

Cca 100 m od písčité pláže.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.